MODË

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

Festivali i Filmit në Kanë 2021 ka filluar! Ngjarja legjendare është rikthyer, duke sjellë shkëlqim, magjepsje dhe modë përsëri në Jug të Francës.

Dhe ndërsa ne mund të mos jemi në gjendje të shohim filmat e zhurmshëm që shfaqen në festival, ne mund të shijojmë modën nga tapeti i kuq.

Ky vit duket se ka të bëjë me tonet e ndritshme dhe fytyrat e pastra. Mjaft me pamjet e bezdisshme të dikurshme. Le te festojmë!

Pjesë e ngjarjes ishte edhe Bella Hadid, e cila doli në tapetin e kuq për shfaqjen e filmit “Annette” në një fustan bardh e zi, i detajuar me një nga trendet kryesore të kësaj vere – shall i mbështjellë rreth qafës, i ngjitur me pjesën e sipërme të veshjes. 

Më poshtë ua sjellim kostumet dhe fustanet më të bukura nga Festivali i Filmit në Kanë 2021:

Ester Exposito

Jessica Chastain

Andie MacDowell

Candice Swanepoel

Helen Mirren

Jodie Foster

Marion Cotillard

Angele

Maggie Gyllenhaal

Melanie Laurent

LAJME TË NGJAJSHME

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

Press Online

Nëse dëshironi të dukeni të fuqishme, vishuni kështu: Pesë top stilizimet e verës!

Press Online

Selena Gomez krijon një linjë rroba banjash

Press Online

Printi i frutave: Si ta vishni këtë trend të parezistueshëm pa gabim!

Press Online

Xhinset e ngushta ndoshta i takojnë të kaluarës

Press Online

Kështu do të vishen femrat me stil këtë sezon!

Press Online