MODË

Nëse dëshironi të dukeni të fuqishme, vishuni kështu: Pesë top stilizimet e verës!

Vera është koha më e mirë për eksperimente mode dhe për të shijuar një larmi stilizimesh

Në morinë e trendëve, pjesët e reduktuara veçohen më shumë, pa shumë lara dhe printime. Frymëzimin për stilizimet e verës e gjetëm në rrugët e Parisit, ku është mbajtur “Java e Modës”. Shikoni ato që kemi veçuar dhe me siguri do të gjeni një ide për stilizimin tuaj të radhës, transmeton Telegrafi.

1. Fustane-xhaketat po dominojnë edhe këtë sezon.

2. Pjesët e sipërme dhe pantallonat me bel të lartë janë gjithashtu pjesë shumë e pëlqyera këtë verë.

3. Ky fustan është një pjesë për të cilën ia vlen të investosh. Mund të vishet gjatë ditës, por do të jetë një zgjedhje e shkëlqyeshme edhe për disa raste më solemne.

4. Veshje çiklisteje plus xhaketa kombinim veror po aq ideal.

5. Ju keni vërejtur që pjesët e sipërme janë shumë të popullarizuara, por në kombinim me një fund me bel të lartë, dukeni fenomenale.

LAJME TË NGJAJSHME

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

Press Online

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

Press Online

Selena Gomez krijon një linjë rroba banjash

Press Online

Printi i frutave: Si ta vishni këtë trend të parezistueshëm pa gabim!

Press Online

Xhinset e ngushta ndoshta i takojnë të kaluarës

Press Online

Kështu do të vishen femrat me stil këtë sezon!

Press Online