SHOWBIZ

Jennifer Lopez do të koncentrohet në filma e seriale

Jennifer Lopez ka hedhur sytë nga klasikja. 52-vjeçarja ka paralajmëruar se do të fokusohet në prodhimin e serialeve dhe filmave, bazuar mbi katalogun teatral të muzikantëve.

Ky është vetëm një nga projektet e së ardhmes të Jennifer Lopezit, me fokus aktrimin dhe këngën në “new musical”.

Së fundmi, Lopez rrëfeu se në këto momente është shumë e lumtur dhe po e shijon plotësisht jetën e saj. \a2news

LAJME TË NGJAJSHME

Publikohet bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Innas dhe Sickotoyt

Press Online

Dua Lipa në Tiranë, viziton punimet e kopshtit për fëmijë

Press Online

Dhurata Dora dhe Noizy publikojnë sonte bashkëpunimin

Press Online

Arta Elezaj e krahason veten me bakllavë

Press Online

Marka të mëdha prishin kontratat me këngëtarin e famshëm kinez

Press Online

Billie Eilish e quan të tmerrshme betejën ligjore të Britney Sperasit

Press Online