SHOWBIZ

Elvana Gjata dhe Yll Limani publikojnë bashkëpunimin

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka publikuar bashkëpunimin me Yll Limanin. “E di X marre” quhet bashkëpunimi i dyshes.

Brenda një ore nga publikimi, kjo këngë ka arritur rreth 47 mijë klikime në “Youtube”.

LAJME TË NGJAJSHME

Publikohet bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Innas dhe Sickotoyt

Press Online

Dua Lipa në Tiranë, viziton punimet e kopshtit për fëmijë

Press Online

Dhurata Dora dhe Noizy publikojnë sonte bashkëpunimin

Press Online

Arta Elezaj e krahason veten me bakllavë

Press Online

Marka të mëdha prishin kontratat me këngëtarin e famshëm kinez

Press Online

Billie Eilish e quan të tmerrshme betejën ligjore të Britney Sperasit

Press Online