SHOWBIZ

Arta Elezaj e krahason veten me bakllavë

Arta Elezaj është një nga modelet më të komentuara e cila kohë pas kohë tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Elezaj edhe për festën e “Kurban Bajramit” zgjodhi të sjell një fotografi provokuese për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Modelja ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë hiri, ndërsa shfaqet tejet provokuese, teksa krahason veten me bakllavanë.

“Çka bëhet nëse shtoni edhe pak bakllavë”, shkruan modelja në fotografinë e publikuar.

LAJME TË NGJAJSHME

Publikohet bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Innas dhe Sickotoyt

Press Online

Dua Lipa në Tiranë, viziton punimet e kopshtit për fëmijë

Press Online

Dhurata Dora dhe Noizy publikojnë sonte bashkëpunimin

Press Online

Marka të mëdha prishin kontratat me këngëtarin e famshëm kinez

Press Online

Billie Eilish e quan të tmerrshme betejën ligjore të Britney Sperasit

Press Online

Elvana Gjata dhe Yll Limani publikojnë bashkëpunimin

Press Online