MODË

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

Vera është zyrtarisht këtu, dhe Kylie Jenner po na dhuron të gjithëve inspirimin e bikinive që na duhen me pamjen e saj të fundit të artë.

Bikinet metalike po shfaqen gjatë gjithë këtij sezoni, dhe Kylie ka vërtetuar se ajo është një fanse, duke shkëlqyer me një palë ngjyrë ari nga marka Good American e motrës Khloe Kardashian.

Kylie shkoi në Instagram për të ndarë kombinimin e kompletuar me një gjerdan të vetëm prej ari, vathë me rrathë të artë dhe unaza të arta.

Në stilin e vërtetë Kylie, ajo i mbajti flokët e saj të thjeshta me valët e saj klasike të plazhit, duke shtuar thonjtë akrilikë të bardhë – një pamje e thjeshtë perfekte për verën.

Ndryshe, së fundmi Kylie ka ri-nxjerri në treg linjën e saj të produkteve nga “Kylie Cosmetics”.

LAJME TË NGJAJSHME

Nëse dëshironi të dukeni të fuqishme, vishuni kështu: Pesë top stilizimet e verës!

Press Online

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

Press Online

Selena Gomez krijon një linjë rroba banjash

Press Online

Printi i frutave: Si ta vishni këtë trend të parezistueshëm pa gabim!

Press Online

Xhinset e ngushta ndoshta i takojnë të kaluarës

Press Online

Kështu do të vishen femrat me stil këtë sezon!

Press Online