Press Online
AKTUALE

Arsovska: Fitorja jonë është për një Shkup evropian dhe modern

Shkup, 30 gusht – Danela Arsovska, kandidate për kryetare të Qytetit të Shkupit, sonte pati një promovim para qytetarëve të komunës së Gjorce Petrovit, raporton PRESSonline.mk

“Së bashku për Shkupin, fitorja fillon me Gjorce Petrov. Për një Shkup evropian dhe modern ”- tha ajo!
Partia më e madhe opozitare VMRO-DPMNE, por edhe opozita shqiptare e udhëhequr nga ASH-ja dhe Alternativa gjithashtu qëndrojnë prapa kandidaturës së saj. I pranishëm në këtë takim me qytetar ishte edhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski. (PRESSonline.mk)

Lajme të ngjashme

Kasami: Arifi e mbushi me mbeturina e me qen endacak qytetin “evropian”

Press Online

VMRO: Zjarri i qëllimshëm, dëmtohen dokumente….

News Desk

Eskobar: Ballkanit Perëndimor i nevojiten politikanëve të cilët merren me të ardhmen, e jo me të kaluarën

News Desk

Merko ik nga debati / Idriz Istrefi i thotë gazetarit: T’i kishit dhënë bakshish do të kishte ardhur me katër këmbë

News Desk

Ekspertët: Marrëveshja BESA-ASH kthen shpresën e qytetarëve

News Desk

Zjarri në parkun e Shkupit është shuar përkundër hidranteve jofunksionale

News Desk