Press Online
SHOWBIZ

Besnik Qaka bëhet baba për herë të dytë, zbulon gjininë emrin e foshnjës

Këngëtari shqiptar, Besnik Qaka, ka dhënë një lajm shumë të mirë.Ai përmes rrjeteve sociale, ka zbuluar se është bërë baba për herë të dytë.

Besniku zbuloi edhe gjininë e foshnjës përmes mbishkrimit. “Sot me date 09/09/21 erdhi ne jete gezimi im i dyte ,Jan Qaka”, shkroi këngëtari në mbishkrimin e imazhit të ëmbël.

Lajme të ngjashme

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Press Online

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po “luftojnë” për 140 milionë euro

Press Online

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Press Online

Elvana Gjata unike me paraqitjen në reçipeta

Press Online

Rina Balaj poston imazhe tunduese në bikini

Press Online

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe