Press Online
SHOWBIZ

Dua Lipa e pasionuar pas ushqimit tradicional, byrekut dhe pites me spinaq

Këngëtarja e ka dëshmuar se është fanse e kuzhinës shqiptare. Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, Dua Lipa ka shkruar se nuk ka si ushqimet e nënës së saj, shkruan lajmi.net. “Asgjë si ushqimet e nënës time”, ka shkruar Dua, në fotografinë ku shihet byreku dhe pite me spinaq.

Ndryshe, krahas sukseseve në karrierë, Dua shpesh herë mbulon ballinat e medieve më të njohura botërore edhe për jetën e saj private, e sidomos për romancën me Anwar Hadid. Ndërkohë, 26-vjeçarja tregon vazhdimisht që është krenare me prejardhjen e saj.

Lajme të ngjashme

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Press Online

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po “luftojnë” për 140 milionë euro

Press Online

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Press Online

Elvana Gjata unike me paraqitjen në reçipeta

Press Online

Rina Balaj poston imazhe tunduese në bikini

Press Online

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe