Press Online
SHOWBIZ

Luana veshur me fustan ngjyrë vjollce mahnit me dukjen në setin e ri fotografik

Këngëtarja ka mahnitur me paraqitjen e fundit. Luana Vjollca vazhdimisht di se si t’i mbajë aktiv fansat e saj me postime të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Dhe, sot ka publikuar foto të reja në të cilat është shfaqur me stil dhe atraktive me fustanin e saj ngjyrë vjollce.

“Luanesh ngjyre Vjollce”, shkroi në përshkrimin e postimit të sapo publikuar. Ndryshe, moderatorja vazhdon të mbetet një nga emrat e komentuar në media rozë.

Lajme të ngjashme

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Press Online

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po “luftojnë” për 140 milionë euro

Press Online

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Press Online

Elvana Gjata unike me paraqitjen në reçipeta

Press Online

Rina Balaj poston imazhe tunduese në bikini

Press Online

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe