Press Online
SHOWBIZ

Ronela Hajati pozon me plot stil nga Milano

Këngëtarja viziton shpesh vendet e huaja. Dhe, Ronela Hajati së fundmi ka vizituar Milanon, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, ka publikuar edhe fotografi nga atje në rrjete sociale e veshur me shumë stil.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka zgjedhur ta publikojë një fotografi afër katedrales në Milano e veshur me një këmishë me ngjyrë të bardhë dhe një palë xhinse.

Ndryshe, “Alo” është projekti i fundit i këngëtares në bashkëpunim me Vig Poppën.

Lajme të ngjashme

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Press Online

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po “luftojnë” për 140 milionë euro

Press Online

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Press Online

Elvana Gjata unike me paraqitjen në reçipeta

Press Online

Rina Balaj poston imazhe tunduese në bikini

Press Online

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe