Press Online
SHOWBIZ

Tha se nuk do të postonte më, Enca “nuk mban fjalën”, pozon sërish me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale së fundmi. Ajo aktualisht ndodhet me pushime, e nga atje nuk kanë munguar fotot provokuese. Së fundmi, Enca ka publikuar në “Instagram” foto ku shihet me bikini të zeza, teksa pozon pranë detit.

Në njërën nga fotot ajo vendos në pah vithet e bëshme. Kujtojmë se në postimin e disa ditëve më parë, Enca tha se nuk do të postonte më me bikini dhe se foto që kishte publikuar do të ishte e fundit për këtë verë në këtë lloj forme.

Mirëpo duket se këngëtarja se ka mbajtur fjalën pasi edhe fotot e fundit, në pah kanë trupin e saj të lakmueshëm nga fansat.

 

Lajme të ngjashme

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Press Online

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po “luftojnë” për 140 milionë euro

Press Online

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Press Online

Elvana Gjata unike me paraqitjen në reçipeta

Press Online

Rina Balaj poston imazhe tunduese në bikini

Press Online

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe