Press Online
SHOWBIZ

Dafina promovon “Karmën” nga “Dafinë moj”

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka vazhduar që të jetë njëra prej këngëtarëve më aktive në skenën e muzikës sonë. Pas disa këngëve hite, si “Llafe, Llafe” ajo ka paralajmëruar sonte edhe një këngë të re.

Edhe pse ajo ende nuk është parë në youtube, titullin e këngës e ka zbuluar vetë Dafina. “Pssst…kënga e ime e re Karma është online tani…tregoni shokut”, ka shkruar ajo.

Para një dite Dafina kishte shkruar se kënga do të përcillet edhe me një video, por mesa duket ajo nuk është gati. /GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Press Online

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po “luftojnë” për 140 milionë euro

Press Online

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Press Online

Elvana Gjata unike me paraqitjen në reçipeta

Press Online

Rina Balaj poston imazhe tunduese në bikini

Press Online

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe