Press Online
SHOWBIZ

Oriola “çmend” në të brendshme

Modelja shqiptare, Oriola Marashi nuk ndalet me fotot e saj të nxehta. Bukuroshja shqiptares ka postuar sot një set të ri fotografik ku ka pozuar në të brendshme.

Si zakonisht, modelja nuk heziton të tregojë gjoksin e saj derisa ka pozuar për dy fotografet e njohura të Ukrainës, Vicoolya & Saida.

“Ndihem e bekuar dhe shumë bukur”, ka qenë përshkrimi i Oriolës poshtë kësaj fotografie. /GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Press Online

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po “luftojnë” për 140 milionë euro

Press Online

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Press Online

Elvana Gjata unike me paraqitjen në reçipeta

Press Online

Rina Balaj poston imazhe tunduese në bikini

Press Online

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe