Press Online
KULTURË

Seriali “Only Murders In The Building” paralajmëron sezonin e dytë

“Only Murders In The Building” paralajmëron sezonin e dytë pas një debutimi mbresëlënës në platformën Hulu.

Ylli i muzikës pop, Selena Gomez, luan në serialin e bazuar në New York, bashkë me aktorët Martin Short dhe Steve Martin, shkruan DailyMail.

Menjëherë pas njoftimit të martën, këngëtarja e “Lose You To Love Me” tha se ishte e emocionuar që do të kthehej në sheshxhirim.

Gomez ndau në InstaStory lajmin për sezonin e dytë të serialit.

“Pra gati për këtë! Sezoni i dytë”, ka shkruar Selena në postim.

Foto: Hulu

Komedia ishte më e shikuar në Hulu Original në ditën e premierës dhe gjithashtu komedia më e shikuar ndonjëherë në ditën e premierës në të gjithë titujt SVOD në platformë, sipas një njoftimi për shtyp nga Hulu.

Gomez, Martin dhe Short luajnë disa të huaj që jetojnë në një ndërtesë apartamentesh në Upper West Side. Kur ndodh një vrasje në ndërtesë, ata mblidhen së bashku për të provuar ta zgjidhin misterin.

Aktorja dhe këngëtarja 29-vjeçare kohët e fundit tha se ishte interesante të bisedonte me Steve dhe Martin për atë se si ishte Hollywood dikur.

“Ata më bënë menjëherë të ndihem sikur isha pjesë e një tresheje. Ata janë vërtetë më të mirët”, tha aktorja për People./KultPlus

Lajme të ngjashme

“Virgjëresha Shqiptare”, premierë në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Varshavë

Press Online

Grand Gala dhe polemika, Inva Mula: Si mundet, unë spektatore?!

Press Online

Tri ditë rrugë për fotosesionin 30 minutësh, Korenica sjell Emina Çunmulajn me pamje të re

Press Online

Letra që Milada Horakova i shkroi të bijës para ekzekutimit

Press Online

Pse muzika ngjall kujtime?

Press Online

‘Ka ditë që nuk kemi ngrënë, ku po na çon?’, skena shqip nga filmi ku luante Rita Ora në vitin 2004

Press Online

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqe