Press Online
SHOWBIZ

Rita Ora mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar për “MTV VMA”

Ajo e çoi termin “bizhuteritë e kurorës” në një nivel tjetër kur i mbuloi dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar. Rita eci në tapetin e kuq me një fustan të zi, por e mbajti atë të shkëlqyeshëm me gojën e saj, transmeton lajmi.net.

Grilat e saj përfshinin një shkronjë “R” në dhëmbin e saj të përparmë, një rrufe të verdhë dhe një rubin të rrethuar nga diamante të krijuar nga kompania e Nju Jorkut, Gabby Elan Jewelry. Duke i postuar ato në Instagramin e saj, ajo tha: “Unë dua” para se të tregonte xixëllonjat.

Ylli britanik ishte një nga disa mysafirë specialë në ngjarjen e mbajtur në Barclays Center në Brooklyn, New York.

Jennifer Lopez, 52 vjeç, kishte veshur një minifund me nyje dhe bluzë për të prezantuar çmimin “Kënga e Vitit”.

Sensacioni adoleshent fitoi gjithashtu Artistin më të Mirë të Ri dhe Pushimin e Vitit, ndërsa Montero i Lil Nas X (Thirrmë Me Emrin Tënd)  fitoi Video të Vitit, Regjia më e Mirë dhe Efektet Vizuale më të Mira.

 

Lajme të ngjashme

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

News Desk

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

News Desk

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

News Desk

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

News Desk

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

News Desk

Modelja nuk njeh limit sapo i tregoj të gjitha me veshjen provokuese

News Desk