Press Online
KRONIKA E ZEZË MAQEDONI

Sulmohet dhe grabitet një banor i Kumanovës

Një banor i Kumanovës është sulmuar dhe grabitur nga dy persona, kumtoi sot SPB Kumanovë. “Në mëngjes në orën 05:12 në SPB Kumanovë, një e punësuar në pompën e benzinës në rrugën “Industriska”, ka paraqitur se tek ata është lënduar një person.

“Sipas denoncimit, në afërsi të pompës së benzinës S.P. është sulmuar fizikisht nga dy persona, me ç’rast ia kanë grabitur paratë dhe celularin”, kumtoi SPB Kumanovë. Policia ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

Lajme të ngjashme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

PRESSonline.mk

Votimi me kontroll të detyrueshëm të gjurmëve të gishtërinjve

Press Online

Arrestohen katër persona për dhënien e ryshfetit për vota në rajonin e Shkupit

Press Online

Parashikimi i motit

Press Online

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 47 vjeçari

News Desk

Protestë para “Postës së Maqedonisë”! Të punësuarit druajnë për ardhmërinë e tyre

News Desk