Press Online
AKTUALE KRONIKA E ZEZË

“Ju jeni kafshë”, mësuesja nga Shkupi ofendon nxënësit

Në rrjetet sociale është përhapur një video ku shihet se si një mësuese nga Shkupi tenton të disiplinojë nxënësit duke ofenduar ata.

Në videon e publikuar dëgjohet se si mësuesja iu drejtohet nxënësve me fjalët: “Përcillni deri tek të shtëpisë, do të thotë ju jeni kafshë. Të mos iu shoh në atë klasë edhe njëherë. Harrojeni të iu shoh në korridor. Çdo lëvdatë për ata që rrinë me përgjegjësi, por këto kafshët do të sjellin diçka.”

Lajme të ngjashme

Ambasada amerikane në Shkup, Kejt Meri Bërns flet për zgjedhjet e sotme

PRESSonline.mk

Nuk përton, 103-vjeçarja voton si një zonjë e vërtetë

PRESSonline.mk

Qytetarët me shtetësi të dyfishtë mund të votojnë si në Maqedoni të Veriut edhe në Kosovë

PRESSonline.mk

MPB: Janë regjistruar disa incidente në Shkup, Kumanovë dhe Veles

PRESSonline.mk

KSHZ: Dalja në votime deri në orën 13:00 është 20.76%

PRESSonline.mk

Ambasada amerikane në Shkup alarmon në Prokurori: 83 persona të dënuar janë të armatosur për të penguar zgjedhjet

PRESSonline.mk