Press Online
SHOWBIZ

Xhanani, prezantuesja dhe moderatorja me një stil vërtet brilant (FOTO)

Puna e saj e mrekullueshme dhe angazhimet e saja të shumta çdo ditë e më shumë po ia ngrisin vlerën prezantueses dhe moderatorës së mrekullueshme Xhananit nga Shkupi.

Ajo me të vërtet është një profesioniste në punën e saj që bën, e sjellshme dhe e dashur me gjithë ata që e respektojnë dhe shfaqin admirim për punën e saj, diçka që vlen të ceket tek Xhanani dhe që e bënë të veçohet nga tjerët është se ajo edhe ata që më herët nuk thoshin fjalë të mira për të ato tashmë janë bindur se kanë gabuar dhe tashmë dhe ata kanë një vlerësim pozitiv për të.

Xhanani punon në Radio Televizionin e Maqedonisë së Veriut, programi në Gjuhën Shqipe, zakonisht atë e shohim në emisionin e mesditës “Ritmi i Ditës dhe shumë shpejt pritet të shfaqet në ekran me një emision të ri dhe shumë atraktiv për shikuesit.

Vlen të cekët stili i veçantë i saj që e karakterizon dhe e dallon nga gjitha moderatoret në vend, në paraqitjet e saja skenike ajo rrezaton me një elegancë të jashtëzakonshme dhe gjithmonë është në hap me kohën.

Lajme të ngjashme

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

News Desk

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

News Desk

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

News Desk

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

News Desk

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

News Desk

Modelja nuk njeh limit sapo i tregoj të gjitha me veshjen provokuese

News Desk