Press Online
SHOWBIZ

Kjo veshje i kushtoi Kidës 16 mijë euro

Edhe Kida i kushton goxha rëndësi dukjes. Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për muzikën që prodhon ndër vite vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në mediat rozë, shkruan lajmi.net. Kida përflitet jo rrallë herë edhe për dukjen e saj me të cilën merr vëmendje e komentohet shumë në publik.

Së fundmi këngëtarja kishte postuar disa imazhe derisa ndodhej në Dubai duke marrë vëmendje me stilin e saj të veshjes. Sipas faqes së njohur në instagram “Shqip.closet”, veshja e këngëtares i kushtoi plot 16 mijë e 730 euro.

Ndryshe, Kida është duke shijuar suksesin e këngës “Dale”, në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Ledrin./Lajmi.net/

Lajme të ngjashme

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

News Desk

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

News Desk

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

News Desk

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

News Desk

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

News Desk

Modelja nuk njeh limit sapo i tregoj të gjitha me veshjen provokuese

News Desk