Press Online
KULTURË

Rita Ora emërohet artistja femër më e dëgjuar e shekullit 21

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, prej vitesh tashmë ka ndërtuar një karrierë të pasur e mjaft të suksesshme në tregun muzikor ndërkombëtar.

Ajo vazhdimisht është pjesë e tabloideve të huaja duke u komentuar për të arriturat në muzikë, paraqitjen e jashtme e herë pas here edhe për jetën private.

Ylli nga Peja kësaj radhe ka njoftuar fansat se ka shënuar një tjetër sukses të madh në jetën profesionale.

“Rita Ora është emëruar njëra nga artistet më të dëgjuara femra të shekullit 21”, ka qenë postimi që ka shpërndarë në Instagram ndërkohë që ia ka bashkangjitur edhe disa poza të tjera atraktive.

“Kjo është e mahnitshme. Në shekullin 21 eh? Mirë njerëz e mora atë. Jam mirënjohëse çdo ditë shekulli 21 është shumë i gjatë, kështu që edhe ta konsiderosh është thjesht i mrekullueshëm. Kthehem në studio atje ku filluan të gjitha”.

Lajme të ngjashme

“Zgjoi” edhe në Festivalin e Filmit në Romë

News Desk

Java e filmit shqiptar prej 21 deri më 26 tetor në Kinotekë

PRESSonline.mk

Historiani Buxhovi dhe botuesit Tafilaj dhe Abdullahu – mysafirë të këshillit të ambasadorëve shqiptar në Tiranë

Press Online

Në gjurmët e mbretit të Epirit

News Desk

Poezia dhe poetika e Martin Camajt

PRESSonline.mk

Filmat më të mirë të zhanrit horror për t’i shikuar gjatë muajit tetor

News Desk