Press Online
RAJON

Bekim Jashari i kundërpërgjigjet analistëve, përmend dhjetëra projekte të realizuara

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, përmes një postimi në rrjetin social i është përgjigjur analistëve të cilët po mohojnë punën dhe projektet e tij të realizuara gjatë qeverisjes katërvjeçare.

“Individ të paguar nga subjektet politike rivale në Skenderaj po përpiqen të mohojnë punën e shkëlqyer në Skenderaj. Analiza për zgjedhjet në Skenderaj po bëjnë ata që asnjëherë nuk kanë qenë në Skenderaj dhe as që kanë takuar ndonjë qytetarë sepse po t’i takonin qytetarët do të ju tregonin për sukseset e bashkëqeverisjes sime me qytetarë, andaj ju bëjë ftesë që të vijnë në Skenderaj të shohin projektet e shumta që kemi realizuar gjatë 4 viteve dhe të ndalin propagandën e tyre të porositur nga individ të caktuar”, ka shkruar Jashari.

Jashari, përmes këtij postimi në facebook, ka numëruar vetëm disa prej projekteve që ka realizuar në mandatin e tij qeverisës.

Lajme të ngjashme

Ambasada amerikane thirrje qytetarëve për të votuar: Mos e humbisni rastin!

PRESSonline.mk

Voton Albin Kurti

PRESSonline.mk

Brnabiç: Për anëtarësim në BE njohja e Kosovës s’është kusht

Press Online

Kosova mund të përfundojë e vetmja në rajon pa qasje në gaz

News Desk

Dritan Abazoviç: Na duhet një nismë rajonale e cila do të jetë funksionale

News Desk

Osmani në OKB i përgjigjet Selakoviqit që i quajti “kasapë të Ballkanit” Thaçin e Veselin

News Desk