Press Online
SPORT

Bild: Newcastle United e do Timo Werner, nisin negociatat me agjentin

Mediumi gjerman Bild, raporton se sulmuesi Timo Werner është ‘shënjestra’ kryesore e klubit anglez.

Gazetari Christian Falk, agjenti i Werner ka qenë në negociata të vazhdueshme me Fabian Shcar te Newcastle dhe janë në kontakte të vazhdueshme.

Lajme të ngjashme

Brahim Diaz infektohet me koronavirus

News Desk

Barça interesohet për Lingardin

News Desk

Ish presidenti i Barcelonës: “Po, morëm ofertë 150 milionë euro për Ansu Fatin”

News Desk

Wilshere zbulon futbollistin më të shpejtë te Arsenali

News Desk

Guardiola komenton deklaratën e Sterling për t’u larguar nga City

News Desk

Po na ka hije vendi i parë

News Desk