Press Online
SHOWBIZ

Fifi habit me deklaratën: Më pëlqejnë “djemtë e këqij”

Fifi është ndër konkurrentet e Big Brother VIP, e cila po merr shumë vëmendje me deklaratat dhe rrëfimet e saj.

Sot ajo ka treguar se tërhiqet nga “djemtë e këqinj”.

“Duhet me kon burrë more, me kon burrë, me u çu mu rreh për ty, a pe din? Me ta dhez nji shuplakë , jo mu, po të tjerëve. Po pak “bad boy” duhet me kon, nëse s’osht “bad boy” mu s’më ngjall inspirim. Unë kam qejf me dal me ndonji djalë të keq”, u shpreh ajo.

Ajo këto i tha në prani të Granit Cana, djalit me të cilin është përfolur se mund të krijohet një çift i mundshëm.

Së fundmi, në një bisedë dyshja kanë diskutuar se si do të vazhdojë raporti mes tyre pas “Big Brother VIP”.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Varet prej teje si don me e mbajt raportin mes nesh jashtë…

Graniti: Unë mendoj që edhe jashtë kemi për të kaluar shumë mirë, po e them ‘sinqeseriozisht’.

Kujtojmë se pas përfundimit të spektaklit të së premtes, dyshja janë shkëputur nga pjesa tjetër e banorëve dhe kanë zgjedhur të qëndrojnë vetëm në dhomën e gjumit.

Këngëtarja shkoi të qëndrojë në krevatin e Granitit, i cili shihej gjysmë i zhveshur, ndërkohë që Fifi u mbështet sipër tij. Ata biseduan rreth ngjarjeve të ndryshme që kanë ndodhur gjatë kësaj javë në shtëpi, por nuk mund të mos vihej re afrimiteti mes tyre.

Lajme të ngjashme

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

News Desk

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

News Desk

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

News Desk

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

News Desk

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

News Desk

Modelja nuk njeh limit sapo i tregoj të gjitha me veshjen provokuese

News Desk