Press Online
SHOWBIZ

Genta organizon festë për foshnjën e saj në pritje të ëmbël

Genta Ismajli ka javë që është në vemendje për pritjen e saj të ëmbël, kjo pasi nuk konfirmonte asgjë.

Pas shumë aludimeve Genta më në fund e konfirmoi shtatzënin e saj përmes një video në Instagram ku ishte me Ustan.

Lajme të ngjashme

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

News Desk

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

News Desk

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

News Desk

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

News Desk

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

News Desk

Modelja nuk njeh limit sapo i tregoj të gjitha me veshjen provokuese

News Desk