Press Online
KURIOZITETE

Pronari i ofroi qenit një kafshatë djathë, veprimi i kafshës bëhet viral

Retriveri i artë u bë viral pasi mashtroi pronarin e tij dhe, në vend që të merrte vetëm një kafshatë, hëngri një fetë të tërë djathi.

Pronari vendosi ta trajtonte dhe i kërkoi të premtonte se do të hante vetëm një copë.

Ai i nuhati, pastaj e njollosi të gjithë copën që ajo mbante në dorën e saj. Ai e shikoi atë të pafajshëm, sikur të mos ishte aspak i pabindur.

Shumëkush qëndroi në mbrojtje të retriverit simpatik.

“Nuk mund të ndaloj së qeshuri, por nuk është faji i tij. Djathi i ngjitet në gjuhë”, shkroi një person.

Lajme të ngjashme

Zbulohen gjurmë njerëzore 23 mijë vjeçare në New Mexico

News Desk

Njihet si qyteti më i shëmtuar, por sot është destinacion turistik

News Desk

Disa mënyra që ndikojnë në përmirësimin e disponimit tuaj

News Desk

Benifitet që sjellë qumështi i kokosit

News Desk

8 fakte të rëndësishme rreth kancerit të gjirit që duhet t’i dini patjetër

News Desk

Autoritetet Kineze detyrojnë Apple të dëbojnë një aplikacion Kurani nga App Store

News Desk