Press Online
SHOWBIZ

“Saç për fli, hurma arabie, raki”, kërkesat e çuditshme të VIP-ave për ”Big Brother”

Të gjithë e dimë që janë VIP-a dhe janë mësuar me komoditet, por këtë javë , personazhet e ”Big Brother VIP” kanë pasur jo pak kërkesa të çuditshme.

Në spektaklin e mbrëmshëm moderatorja Arbana Osmani, zbuloi disa prej tyre.

Kështu dikush nuk bënte dot pa karamele me xhinxher, një tjetër pa hurma arabie, Fifi kërkonte saç për fli, Iliri majtofon dhe bokse për koreografi, parukier personal, ndërsa në dhomën e rrëfimit, Arditi i ‘vuri kapakun’ me kërkesën për raki.

Lajme të ngjashme

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

News Desk

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

News Desk

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

News Desk

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

News Desk

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

News Desk

Modelja nuk njeh limit sapo i tregoj të gjitha me veshjen provokuese

News Desk