Press Online
AKTUALE ZGJEDHJET LOKALE 2021

Skender Rexhepi Zejd: Veç komandant kërmilli rri në hava (VIDEO)

Sonte, gjatë tubimit qendror të koalicionit AAA-ASH në Çair, fjalë rasti kishte koordinatori i Grupit Parlamentar i koalicionit Alternativa & Aleanca për Shqiptarët, Skender Rexhepi – Zejdi.

Në fjalën e tij para mijëra aktivistëve dhe simpatizantëve të koalicionit, deputeti Rexhepi mes tjerash tha:

“Kjo atmosferë që po mbizotëron sonte në Çair dëshmon edhe njëherë se bastion i palëkundur i koalicionit tonë është pikërisht Çairi. Ne jemi fuqia e ndryshimit. Çairi meriton që Bekim Sali të jetë kryetar i saj, i cili idealin e koalicionit e shëndërron në shërbim të popullit. Bekim Sali po sjell mirësi, bekim dhe buzëqeshje për Çairin tonë”, përfundoi ai.

Lajme të ngjashme

Rregullat për fituesin në raundin e parë

PRESSonline.mk

Familja Jashari votojnë së bashku (VIDEO)

PRESSonline.mk

Ambasada amerikane në Shkup, Kejt Meri Bërns flet për zgjedhjet e sotme

PRESSonline.mk

Nuk përton, 103-vjeçarja voton si një zonjë e vërtetë

PRESSonline.mk

Qytetarët me shtetësi të dyfishtë mund të votojnë si në Maqedoni të Veriut edhe në Kosovë

PRESSonline.mk

MPB: Janë regjistruar disa incidente në Shkup, Kumanovë dhe Veles

PRESSonline.mk