Press Online
AKTUALE ZGJEDHJET LOKALE 2021

Taravari: Ahmeti premton presidentin, a në Zajaz 20 vite nuk ka kanalizim

Sekretari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka adresuar kritika ndaj lideri të BDI-së, Ali Ahmeti.

Ai ka thënë se lideri i integristëve nuk i rregullon dot kanalizimet e bën premtime për kryeministër e president.

“Ahmeti premton për Kryeministër e President shqiptar, a në Zajas ka 20 vjet që nuk rregullon dot kanalizimet 🤦‍♂️”, është shprehur Taravari.

Lajme të ngjashme

KSHZ: Dalja në votime deri në orën 13:00 është 20.76%

PRESSonline.mk

Ambasada amerikane në Shkup alarmon në Prokurori: 83 persona të dënuar janë të armatosur për të penguar zgjedhjet

PRESSonline.mk

Ziadin Sela has probleme me identifikimin e gishtit

PRESSonline.mk

Prokuroria: Denoncime për blerje votash në Fushë Topanë dhe Shuto Orizarë

PRESSonline.mk

Interesim i lartë për votim në Haraçinë, ja çfarë presin banorët nga kreu i ri i komunës

PRESSonline.mk

KSHZ-Maqedoni: Kohë shtesë për vendet ku është ndërprerë votimi

PRESSonline.mk