Press Online
SHOWBIZ

“Të Prishtinës që kushtojnë një euro janë më të mirë”, Elita Rudi zbulon sa pagoi një hamburger te restauranti i Nusret

Elita Rudi ka disa ditë që ka udhëtuar drejt Turqisë.
E një vizitë në restaurantin e kuzhinierit të famshëm “Nusret” nuk ka munguar as nga ana Elita Rudit.
Madje ajo ka publikuar edhe pamje nga atje, derisa ka treguar se ka provuar edhe ‘hamburger’ aty.
Bashkëshortja e Gjikos ka zbuluar edhe çmimin e tij e që ka kushtuar plot 65 euro, e që më pas ka thënë se nuk ka qenë asgjë thjesht një hamburger i mbështjellur me foli ngjyrë ari.

Lajme të ngjashme

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

News Desk

Pak xhelozi i shton lezet lidhjes! Ja çfarë thotë Ami për Ermal Mamaqin

News Desk

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

News Desk

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

News Desk

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

News Desk

Modelja nuk njeh limit sapo i tregoj të gjitha me veshjen provokuese

News Desk