Press Online
SHOWBIZ

Beyonce provokon me paraqitjen e radhës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët joshëse

Ajo është e njohur për postimin e galerive të imazheve që shfaqin pamjen e saj të modës.

Dhe, Beyonce sigurisht që nxiti imagjinatën me postimin e saj të fundit ndërsa shkoi në Instagram për të ndarë një galeri me fotografi të mprehta të mërkurën mbrëma, transmeton lajmi.net.

40-vjeçarja, shfaqi një shfaqje të mrekullueshme teksa pozonte me një stuhi në shkallët e Barit të Harry-t në Mayfair të Londrës.

Ajo me krenari e shfaqi dekoltenë e saj në një fustan me veshje me prerje shumë të ulët, i veshur me një bluzë të zezë dhe një skaj të gjelbër me shkëlqim.

Beyonce, gjithashtu tregoi këmbët e saj të tonifikuara në numrin që shfaqnin një ndarje të lartë deri në kofshë, ndërsa ajo e bashkonte pamjen me stileto ari metalike.

Ajo u aksesorizua me një gjerdan të madh dhe të ndërlikuar platini me smerald të shumtë së bashku me një palë vathë të varur.

Flokët e saj biondë u bënë valë që u ngjitën mbi supet e saj. Beyonce shfaqi pamjen e saj natyrale me grim plotësues dhe shtoi një ngjyrë të madhe në formën e kuq buzësh të kuqe rubin.

Javën e kaluar ajo dhe Jay-Z pushtuan Londrën për të promovuar The Harder They Fall, një film i prodhuar nga reperi 51-vjeçar.

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online