Press Online
SPORT

Brahim Diaz infektohet me koronavirus

Brahim Diaz infektohet me koronavirus

Futbollisti i Milanit, Brahim Diaz ka rezultuar pozitiv në testet e kryera sot.

Kjo është bërë e ditur nga klubi italian përmes një komunikate për media.

“Lojtari po bën mirë dhe është i izoluar në shtëpi. I gjithë ekipi është testuar me një rezultat negativ”, thuhet ndër tjera në komunikatë.

Milan e zhvillon nesër ndeshjen e radhës kampionale ndaj Veronas, kurse në mesjavë luan në Champions League.

Lajme të ngjashme

Më i miri: Lionel Messi prezanton sonte Topin e Artë, ‘Parc des Princes’ do të mbulohet nga spektakli

Press Online

“Vinicius mund të fitojë Topin e Artë”

Press Online

“Dua të shkruajë historinë me Realin, kur më kërkuan nuk fjeta 2 net”

Press Online

VIDEO | Momente emocionuese, Luis Suarez i dorëzon Mesit trofeun e Topit të Artë

Press Online

Fjalët e para të Mesit pas fitimit të Topit të Artë, ka një urim të veçantë për Levandovskin

Press Online

Lionel Mesi mposht Levandovskin dhe fiton Topin e Artë (FOTO)

Press Online