Press Online
SHOWBIZ

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

Dafina lanson “Vet e lype” me MC Kreshën

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka lansuar sonte këngën “Vet e lype” që është një bashkëpunim i saj me reperin MC Kresha

Këtë këngë këngëtarja e kishte paralajmëruar mbrëmë në rrjetet sociale.

“Vet e lype” është një këngë që potencon edhe të drejtat e grave, por që kënga është e gërshetuar edhe me tekstet e zakonshme të këngëve që shkruhen kohëve të fundit.

Ndryshe, kënga është pjesë e albumit të Dafinës, “Dafinë moj”, që Dafina e lansoi gjatë muajit të kaluar.

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online