Press Online
SHOWBIZ

E njohim si Bora Zemani, por ky është emri i vërtetë i moderatores

Ajo është një nga figurat publike më të komementuara në media rozë.

Moderatorja njhet si Bora Zemani, megjithatë ajo ka një emër krejt tjetër, shkruan lajmi.net.

Emri i vërtetë i saj është Borana pasi ka lindur në janar, nëna e saj kishte parë në atë kohë në “Teatrin e Operes dhe Baletit”, operën shqiptare “Borana”.

Ndryshe, Bora së fundmi vazhdimisht ka qenë cak i mediave rozë e gjitha për lidhjen e saj me Donaldin të cilët u ndanë muaj më parë.

Kujtojmë se, kjo është lidhja e dytë e dështuar e saj, pasi ajo ka një fëmijë me ish-partnerin Vin Veli.

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online