Press Online
SHOWBIZ

Jehona Sopin në këto foto as që do ta njihni

Jehona Sopin më as që mund ta njihni.

Këngëtarja e shumë hiteve, e mirënjohura e skenës muzikore, ka kohë që nuk po duket gjëkundi.

Ani pse ka lajmëruar disa heeë rikthimin në botën e muzikës, Jehona nuk ka ardh me ndonjë projekt që do ta vendoste plotësisht në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja, i është përkushtuar disa angazhimeve të tjera, ama jo as psikologjisë, fushës që e ka studiuar dhe punuar për disa vite, shkruan “Kosovarja”.

Se ka ndryshuar, e tregojnë edhe këto foto të reja. Se po duket bukur, kjo nuk ka diskutim.

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online