Press Online
AKTUALE ZGJEDHJET LOKALE 2021

Edhe kjo ndodh në Maqedoni: Personi i verbër caktohet për vëzhgues (VIDEO)

Një rast i pa precedent ka ndodhur në qytetin e Kumanovës. Një qytetar me dëmtime në shikim është caktuar si vëzhguez I zgjedhjeve që po zhvillohen sot.

Për rastin raporton Televizioni Klan, në prononcimin e tij qytetari tha se vet I ka njoftuar autoritetet se nuk mund të angazhohet në këto zgjedhje për shkak të problemeve me të cilat përballet.

Qytetari i emëruar si vëzhgues thotë se për shkak të problemit me të cilin përballet e ka të pamundur edhe ta lexojë edhe fletën e votimit.

Lajme të ngjashme

Shpërblime për mjekët që nxisin vaksinimin e pacientëve

Press Online

Vetoja e Bullgarisë, PS kundër Metës: Tirana nuk duhet të shkëputet nga Shkupi

Press Online

Grubi: Javën e ardhshme do të ketë zhvendosje të funksioneve, përgjegjësi për tragjedinë duhet të ketë!

Press Online

Mickoski: Disa tragjedi në vend tregojnë një sistem të kalbur dhe jofunksional

Press Online

Kovaçevski: Me Alternativën flasim për përgjegjësitë në Qeveri, jo për ndarjen e resorëve

Press Online

Familjarët e viktimave kërkuan që kufomat t’i pranojnë para xhumasë – ndryshon plani!

Press Online