Press Online
AKTUALE RAJON

Familja Jashari votojnë së bashku (VIDEO)

Familja Jashari kanë shkuar për të votuar të gjithë së bashku.

Ata filluan votimin në në shkollës fillore “Ilir Lushtaku” në Prekaz të Poshtëm.

Ndryshe, para se t’u drejtoheshin kutive të votimit, ata së pari kanë bërë homazhe.

Lajme të ngjashme

Shpërblime për mjekët që nxisin vaksinimin e pacientëve

Press Online

Vetoja e Bullgarisë, PS kundër Metës: Tirana nuk duhet të shkëputet nga Shkupi

Press Online

Grubi: Javën e ardhshme do të ketë zhvendosje të funksioneve, përgjegjësi për tragjedinë duhet të ketë!

Press Online

Mickoski: Disa tragjedi në vend tregojnë një sistem të kalbur dhe jofunksional

Press Online

Kovaçevski: Me Alternativën flasim për përgjegjësitë në Qeveri, jo për ndarjen e resorëve

Press Online

Familjarët e viktimave kërkuan që kufomat t’i pranojnë para xhumasë – ndryshon plani!

Press Online