Press Online
AKTUALE ZGJEDHJET LOKALE 2021

Interesim i lartë për votim në Haraçinë, ja çfarë presin banorët nga kreu i ri i komunës

Në Haraçinë procesi i votimit ka filluar në kohë pra në orën 7.
Por ngjashëm sikurse në komunat e tjera edhe këtu në disa vendvotime janë shfaqur probleme teknike me aparatet fingerprint.

Megjithatë procesi i votimit nuk është ndërprerë. Qytetarët presin realizimin e projekteve të premtuara gjatë fushatës.

Lajme të ngjashme

Shpërblime për mjekët që nxisin vaksinimin e pacientëve

Press Online

Vetoja e Bullgarisë, PS kundër Metës: Tirana nuk duhet të shkëputet nga Shkupi

Press Online

Grubi: Javën e ardhshme do të ketë zhvendosje të funksioneve, përgjegjësi për tragjedinë duhet të ketë!

Press Online

Mickoski: Disa tragjedi në vend tregojnë një sistem të kalbur dhe jofunksional

Press Online

Kovaçevski: Me Alternativën flasim për përgjegjësitë në Qeveri, jo për ndarjen e resorëve

Press Online

Familjarët e viktimave kërkuan që kufomat t’i pranojnë para xhumasë – ndryshon plani!

Press Online