Press Online
AKTUALE ZGJEDHJET LOKALE 2021

KSHZ: Dalja në votime deri në orën 13:00 është 20.76%

Në pres konferencën e radhë nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor kanë njoftuar se deri në orën 13:00 kanë votuar 237 476 ndërsa përqindja që kanë votuar është 20.76%.

Dalja më e madhe është në Novaci 43.7%, në Kratovë-37.48%, Kriva Pallankë-35.13%. Dalja në shumicën e komunave shqiptare është nën 20 për qind.

Lajme të ngjashme

Shpërblime për mjekët që nxisin vaksinimin e pacientëve

Press Online

Vetoja e Bullgarisë, PS kundër Metës: Tirana nuk duhet të shkëputet nga Shkupi

Press Online

Grubi: Javën e ardhshme do të ketë zhvendosje të funksioneve, përgjegjësi për tragjedinë duhet të ketë!

Press Online

Mickoski: Disa tragjedi në vend tregojnë një sistem të kalbur dhe jofunksional

Press Online

Kovaçevski: Me Alternativën flasim për përgjegjësitë në Qeveri, jo për ndarjen e resorëve

Press Online

Familjarët e viktimave kërkuan që kufomat t’i pranojnë para xhumasë – ndryshon plani!

Press Online