Press Online
AKTUALE ZGJEDHJET LOKALE 2021

KSHZ: Dalja në votime deri në orën 15:00 është 32.5%

Mbi 32 për qind e qytetarëve kanë dalë për të votuar deri në orën 15:00, tregojnë të dhënat e Komisionit Shtetëror Zgjedhor.

Informacionet në ueb-faqen e KSHZ-së, tregojnë se deri në orën 15:00 kanë votuar rreth 364 mijë qytetarë ose 32.5 për qind.

Lajme të ngjashme

Shpërblime për mjekët që nxisin vaksinimin e pacientëve

Press Online

Vetoja e Bullgarisë, PS kundër Metës: Tirana nuk duhet të shkëputet nga Shkupi

Press Online

Grubi: Javën e ardhshme do të ketë zhvendosje të funksioneve, përgjegjësi për tragjedinë duhet të ketë!

Press Online

Mickoski: Disa tragjedi në vend tregojnë një sistem të kalbur dhe jofunksional

Press Online

Kovaçevski: Me Alternativën flasim për përgjegjësitë në Qeveri, jo për ndarjen e resorëve

Press Online

Familjarët e viktimave kërkuan që kufomat t’i pranojnë para xhumasë – ndryshon plani!

Press Online