Press Online
RAJON

Voton Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka votuar në qendrën e votimit në Fakultetin Juridik në Prishtinë.

Kurti ka inkurajuar qytetarët që të dalin të votojnë sa më masivisht.

Tutje, kryeministri ka thënë se së bashku me Qeverinë do të punoj dhe bashkëpunoj në fuqizimin e komunave.

Lajme të ngjashme

BE thirrje Serbisë: Të lejohen ministrat nga Kosova ta vizitojnë Preshevën

Press Online

Kurti shfuqizon dy vendime të qeverive të kaluara

Press Online

Nagavci: Shqipëria s’ka respektuar abetaren e unifikuar, Kosova po

Press Online

Osmani: Serbia nuk dëshiron marrëveshje me Kosovën

Press Online

Pahor: Dialogu Kosovë-Serbi duhet të vazhdojë

Press Online

Ambasadori kroat në Tiranë: ‘Ballkani i Hapur’ po e legjitimon ‘Botën Serbe’

Press Online