Press Online
AKTUALE ZGJEDHJET LOKALE 2021

Anketë: Arben Taravari sërish fiton bindshëm më 31 tetor

Për kandidatin e koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativën Arben Taravari nga numri i përgjithshëm i të anketuarve do të votonin 114 persona, ose 41,45%, ndërsa për kandidatin e BDI-së Nevzat Bejta 37,45% ose 103 votues.

Marzha e gabimit të sondazhit është 2.5 deri në 3%.

Lajme të ngjashme

Varrosen trupat e pajetë nga aksidenti në Bullgari

Press Online

Shumë pak ua japim dorën personave më pengesa në zhvillim!

Press Online

Kurti thotë se e mbështet procesin e Berlinit, Abazoviq s’e sheh “Open Ballkan” si pengesë për integrim në BE

Press Online

Forbes vendos ​Valbonën në mesin e pesë bukurive natyrore të Ballkanit Perëndimor

Press Online

Shpërblime për mjekët që nxisin vaksinimin e pacientëve

Press Online

Vetoja e Bullgarisë, PS kundër Metës: Tirana nuk duhet të shkëputet nga Shkupi

Press Online