Press Online
SPORT

Brahim Diaz shërohet nga COVID-19

Spanjolli mungoi në ndeshjet e fundit për “Rossonerët”, shkaku që rezultoi pozitiv me COVID-19, shkruan lajmi.net.

Por, tani Milan përmes një komunikate zyrtare konfirmoi që Diaz është shëruar.

“AC Milan njofton se Brahim Diaz ka testuar negativ me COVID-19”, shkruhet në komunikatë.

Kështu, Diaz me shumë gjasa do mungojë sonte (e martë) ndaj Torinos, por do jetë gati për ndeshjet e tjera.

Lajme të ngjashme

Më i miri: Lionel Messi prezanton sonte Topin e Artë, ‘Parc des Princes’ do të mbulohet nga spektakli

Press Online

“Vinicius mund të fitojë Topin e Artë”

Press Online

“Dua të shkruajë historinë me Realin, kur më kërkuan nuk fjeta 2 net”

Press Online

VIDEO | Momente emocionuese, Luis Suarez i dorëzon Mesit trofeun e Topit të Artë

Press Online

Fjalët e para të Mesit pas fitimit të Topit të Artë, ka një urim të veçantë për Levandovskin

Press Online

Lionel Mesi mposht Levandovskin dhe fiton Topin e Artë (FOTO)

Press Online