Press Online
RAJON

Dalin pamje të reja të burrit që rrahu një grua në market, ofendon rëndë edhe gratë tjera që ndodheshin aty

Mbrëmë në media është publikuar një video ku shihet një burrë që sulmon fizikisht një grua në një market në Prishtinë, shkruan Reporteri.net.

Në video shihet i dyshuari teksa rrah me grushte një grua. I gjithë rasti ndodhi derisa viktima ishte duke shikuar artikuj dhe i dyshuari shoqëruar nga gruaja dhe djemtë e tij të mitur, u nervozua se pse karroca e saj ia zuri rrugën dhe filloi ta rrahë brutalisht.

Në media është publikuar edhe një video tjetër e të dyshuarit Feim Berisha, teksa shoqërohet nga sigurimi i supermarketit.

I njëjti dëgjohet duke ofenduar një grua tjetër e cila i kërkon llogari për sulmin dhe i njëjti përgjigjet me tone ofenduese: “Kudra jeni ju krejt”.

Lajme të ngjashme

BE thirrje Serbisë: Të lejohen ministrat nga Kosova ta vizitojnë Preshevën

Press Online

Kurti shfuqizon dy vendime të qeverive të kaluara

Press Online

Nagavci: Shqipëria s’ka respektuar abetaren e unifikuar, Kosova po

Press Online

Osmani: Serbia nuk dëshiron marrëveshje me Kosovën

Press Online

Pahor: Dialogu Kosovë-Serbi duhet të vazhdojë

Press Online

Ambasadori kroat në Tiranë: ‘Ballkani i Hapur’ po e legjitimon ‘Botën Serbe’

Press Online