Press Online
SHOWBIZ

Këngëtarja shqiptare paralajmëron këngën e fundit, njofton se po heq dorë nga muzika

Artistja e njohur nga Shqipëria, Rezarta Shkurta, duket se po planifikon për një largim nga muzika.

Këngëtarja, e ndjekur nga mbi një milion njerëz vetëm në Instagram, bën me dije se do të realizojë një këngë të fundit dhe se me këtë do të mbyllë karrierën shumëvjeçare.

Ajo thotë se do të jetë shumë e vështirë për të, marrë parasysh që prej vitesh ka qenë e pranishme në estradën shqiptare.

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online