Press Online
SHOWBIZ

Kida ndan të tjera imazhe atraktive nga xhirimet e klipit të ri

Artistja e njohur, Kida, ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor prej kohësh.

Këngëtarja, e ndjekur nga afro dy milionë njerëz në rrjete sociale, thuajse është në finalizim të xhirimeve të videoklipit.

Ajo së fundmi ka ndarë disa fotografi të reja nga prapaskenat e klipit, e cila njëherësh ka marrë vëmendje të madhe me paraqitjen e ‘look’-un e veçantë.

“Be be bebe”, kanë qenë fjalët që ka shkruar përkrah postimit duke aluduar në këngën që po vjen.

Lajme të ngjashme

Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Press Online

Rihanna duket sensacionale me një fustan të bardhë dhe xhaketë sportive

Press Online

Dafina Zeqiri i bëhet krah fuqizimit ekonomik të Grave të mbijetuara të dhunës

Press Online

Një belhollë si Aurela

Press Online

Bebe Rexha e “djeg” në dasmën shqiptare

Press Online

Deputetja Matoshi njofton se i është rikthyer tumori në kokë pas 9 vitesh

Press Online