Press Online
ZGJEDHJET LOKALE 2021

Uragani i Azem Sadikit në Batincë shuan ëndrrat e BDI-së

Kryetari aktual i komunës së Studeniçanit dhe pretendenti kryesor edhe për një mandat, Azem Sadiki sonte ka takuar qytetarët boshnjak në fshatin Lubosh-Batincë.

Me këtë rast, Sadiki i ka faleminderuar për përkrahjen në raundin e parë, dhe ka marrë mbështetjen e tyre edhe për raundin e dytë. Siç informon Sadiki përkrahja në Lubosh në raundin e dytë do të jetë edhe më e fuqishme.

Lajme të ngjashme

Buçkovski: Zaev i tradhëtuar nga ndërkombëtarët, nuk ishte e nevojshme dorëheqja e tij

Press Online

LSDM-ja dhe VMRO-ja tërhoqën ankesat për raundin e dytë zgjedhor

Press Online

Milevski: Për dhjetë ditë do të kemi qeveri të re dhe kryeministër

Press Online

“Open Balkan”, nesër mbahet takimi mes liderëve, në rrugët e Beogradit valëviten flamuj shqiptar

Press Online

Taravari: PDSH nuk ekziston më, Azem Sadiku i mirëpritur te ASH-ja (Video)

Press Online

Befason Bilall Kasami: Nuk e di a do t’i votojmë gjithë ministrat e BDl-së!

Press Online