Press Online
MAQEDONI ZGJEDHJET LOKALE 2021

Arifi pas votimit: Do të festojmë së bashku

Kandidatja për kryetare të Tetovës, Teuta Arifi pasi ka realizuar të drejtën e votës ka vlerësuar se sot është një ditë e bukur prë të festuar për të ardhmen evropiane të Tetovës.

“Unë dhe familja sot shfrytëzuam të drejtën e votës! Një ditë e bukur, kur së bashku do të vendosim dhe festojmë për të ardhmen e sigurt dhe evropiane të Tetovës!”, tha Arifi.

Lajme të ngjashme

Dauti: Ngecje në investimet kapitale ka vetëm tek shqiptarët

Press

Koka jep shembullin e drejtorit që se kanë pasur shqiptarët dhe Shkupi

Press

Mickoski është në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Press

Sela kujton Ibrahim Rugovën: Njeriu i madh i historisë së Kosovës

Press

Ky është bilanci i 24 orëve me Covid-19

Press

Sali: Ende është herët që të heqim çertifikatat e Covid-19

Press