Press Online
MAQEDONI ZGJEDHJET LOKALE 2021

Bejta pas votimit: Qytetarët vendosin a do të lëvizë Gostivari përpara apo do të ngelet pas

Kandidati për kryetar të Gostivarit, Nevzat Bejta pas votimit ka vlerësuar se sot është një ditë e bukur dhe një mundësi për qytetarët që të vendosin nëse Gostivari do të lëvizë përpara spo do të ngelet pas.

“Sot është një ditë e bukur, është dita e votimit. Sot qytetarët e kanë mundësinë të vendosin për fatin e qytetit të Gostivarit, a do të lëvizë qyteti përpara apo do të ngelet pas. Prandaj, shfrytëzoj nga rasti që të ftoj qytetarët të dal masivisht në votime për ardhmërinë e qytetit të Gostivarit”, tha Bejta.

Lajme të ngjashme

Dauti: Ngecje në investimet kapitale ka vetëm tek shqiptarët

Press

Koka jep shembullin e drejtorit që se kanë pasur shqiptarët dhe Shkupi

Press

Mickoski është në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Press

Sela kujton Ibrahim Rugovën: Njeriu i madh i historisë së Kosovës

Press

Ky është bilanci i 24 orëve me Covid-19

Press

Sali: Ende është herët që të heqim çertifikatat e Covid-19

Press