Press Online
MAQEDONI ZGJEDHJET LOKALE 2021

Mickoski me rol të ri – ishte vëzhgues në Llaskarcë, votoi pasi mbaroi ndërrimin

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sot ka pasur një rol shtesë, ishte vëzhgues në fshatin Llaskarcë të Sarajit.

I pyetur nga TV21 se çfarë po bënte në vendvotime, ai tha se është përzgjedhur që të jetë si vëzhgues në Llaskarcë si i deleguar nga lista e pavarur e kandidatet për kryetare të Shkupit, Danella Asrovska.

Vlerësoi se dalja në Llaksarcë është e ulët, ndërkaq shtoi se pasi të përfundojë ndërrimin do të realizojë të drejtën e tij të votës.

Lajme të ngjashme

Dauti: Ngecje në investimet kapitale ka vetëm tek shqiptarët

Press

Koka jep shembullin e drejtorit që se kanë pasur shqiptarët dhe Shkupi

Press

Mickoski është në pritje të ftesës së Kovaçevskit për takim

Press

Sela kujton Ibrahim Rugovën: Njeriu i madh i historisë së Kosovës

Press

Ky është bilanci i 24 orëve me Covid-19

Press

Sali: Ende është herët që të heqim çertifikatat e Covid-19

Press